top of page

 

 

Szanowni Państwo!

Witam na stronie internetowej kancelarii adwokata Dariusza Sobczyka. Przedstawiam na niej podstawowe informacje o swojej osobie mogące pomóc Państwu ocenić moją wiedzę, kwalifikacje i zakres doświadczenia pod kątem udzielenia pomocy prawnej.

Jestem absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego, a adwokatem od listopada 2011r. Więcej informacji o mojej osobie oraz katalog rodzajów prowadzonych spraw znajdziecie Państwo w osobnej zakładce.

 

 

Usługi:

 

Dziś już nie sztuką znaleźć adwokata. Cenne jest jednak znaleźć dociekliwego specjalistę w swojej dziedzinie, adwokata który doprowadzi Państwa sprawę do szczęśliwego finału, zwłaszcza, jeżeli jest co nieco skomplikowana.

 

Chcemy czy nie chcemy, nasze życie jest pełne niespodzianek i niezapowiedzianych zwrotów. Niekiedy samo nas zmusza do sięgnięcia po pomoc prefesjonalnego doradcy prawnego. Warto wówczas zapukać do sprawdzonego i dociekliwego adwokata...

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji...

 

Kancelaria ma swoją siedzibę w miejscowości Końskie, woj. świętokrzyskie, w odległości ok. 50 km. od Kielc i około 130 km. od Warszawy

 

05.11.2015r.

 

W okresie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem przebywam na urlopie wypoczynkowym. W tym czasie kancelaria będzie zamknięta a konakt z adwokatem może być utrudniony.

DANE KONTAKTOWE:

ZADZWOŃ ABY SPYTAĆ O CENĘ KONKRETNEJ USŁUGI

NR. TELEFONU:
691-369-300

KANCELARIA ADWOKACKA
ADWOKATA DARIUSZA SOBCZYKA

UL. ŁAZIENNA 13/12

26-200 KOŃSKIE

TEL.2./FAX: (+48) 41-375-30-90​​

EMAIL

SOBCZYKD@WP.PL

Zakres praktyki zawodowej:

 

Prawo karne

Prawo cywilne

Prawo rodzinne

Prawo gospodarcze i handlowe

Ubezpieczenia

Prawo administacyjne

Inne zagadnienia prawne

bottom of page